Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oznaczenia na sprężynach ...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oznaczenia na sprężynach ...

    Wpisujesz w allegro "antena octavia" i już masz kilka ofert. Mój ojciec ostatnio montował taką antenkę w sklepie z CB, radiami itd., ogólnie ze sprzętem audio do samochodów. Poszukaj może w Twojej okolicy jest jakiś taki punkt

  • #2
    Oznaczenia na sprężynach ...

    Gdzieś kiedys widziałem czyjś post na temat kropek na sprężynach,które oznaczają twardość,długość??nie mogę znależć albo skasowało,czy ktoś może objasnić cały ten alfabet kolorowych kropek?jak rozróznić ze zwykłe springi a RS?

    Komentarz


    • #3
      kropki na spężynach oznaczają ich sprężystość, tzn. do jakiej wagi auta ( a dokładniej przedniej lub tylniej osi) są przeznaczone, nie oznaczaja długości. Springi od RS sa krótsze o ok. 20 mm.

      Pozdr.
      151KM by masters tuning

      Komentarz


      • #4
        Ja na przednich sprężynach w rs '01 mam jedną kropkę różową lub fioletową jasną i cztery żółte. wiem bo właśnie zmieniam bo pękła

        Komentarz


        • #5
          JA mam na zwykłych springach 3 zielone kropki przynajmniej tych przednich,tyłu nie widziałem,a zamawiałem teraz te od RS i jak sie pytałem telefonicznie powiedziano mi że maja po 3 czy 4 niebieskie kropki,czy są rózne wersje danego segmentu czy nie?czy załużmy w słabszej wersji silnikowej były jakieś słabsze spręzynki niż te co mam seryjnie na chwile obecna?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez custom
            Ja na przednich sprężynach w rs '01 mam jedną kropkę różową lub fioletową jasną i cztery żółte
            właśnie patrzyłem, u mnie są trzy żółte i jedna różowo-fioletowa :shock:
            *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X